Current date/time is Wed Dec 19, 2018 1:40 am


 • Forum
  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Sport


  Ketu ju mund te postoni lajme te ndryshme lidhur me Sport.
  1 Topics
  1 Posts
  Tue Feb 02, 2010 7:35 am
  Admin Federer ShPallet Perseri Me i miri
 • 1 Topics
  1 Posts
  Thu Jan 07, 2010 3:34 pm
  Admin Prezantimi juaj ne forum :D
 • Chit, Chat/Bisede e Lire


  Ktu ju mund te flisni dhe te bisedoni per shum gjera...
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jan 06, 2010 2:44 am
  Admin Shkruaj E-mail tuaj :d
 • Pc game


  Antar lojra te ndryshme dhe nga me te fundit do te gjeni dhe ti postoni ne ket tem
  4 Topics
  4 Posts
  Wed Jan 06, 2010 3:42 am
  Admin Yu-Gi-Oh! Power of Chaos YUGI THE DESTINY
 • lajme/news


  Këtu ju mund të postoni lajme te ndryshme nga Sporti, kultura, Brenda dhe jashtë vendit
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jan 06, 2010 2:51 am
  Admin Qeveria i kërkon EULEX-it ekspertë për liberalizim të vizave
 • muzic


  Ketu mund ti gjeni muzikat ma te reja :d
  8 Topics
  8 Posts
  Thu Jan 07, 2010 10:15 am
  Admin kaos - tka rrejt
 • Te Rejat Rreth Teknologjise/News from Technology


  Ne kete teme do te gjeni te rejat me te fundit rreth teknologjis lajmet e portalit
  1 Topics
  1 Posts
  Wed Jan 06, 2010 2:53 am
  Admin Video telefoni edhe në televizorë
 • 10 Topics
  10 Posts
  Wed Jan 06, 2010 3:54 am
  Admin Windows 7 Home Premium x86 MSDN ORIGINALS (English)
 • 6 Topics
  6 Posts
  Wed Jan 06, 2010 3:59 am
  Admin Speed Download 5.2.7 [INTEL] (MAC OS X)
 • Security & Spyware/Antivirusa


  Ktu mund te gjeni Antivirusa, Antispyware,Firewall etj.
  5 Topics
  5 Posts
  Wed Jan 06, 2010 4:04 am
  Admin Kaspersky Patcher 2009-2010 ! No Key required
 • Msn Mesenger


  Te gjitha programet per Msn Messenger do ti postoni ktu
  6 Topics
  6 Posts
  Wed Jan 06, 2010 4:11 am
  Admin Msn 10.0 shum i mir
 • Counter strike


  Gjithçka Per counter strike do mund ti gjeni ne ket forum
  15 Topics
  15 Posts
  Fri Jan 08, 2010 1:16 pm
  Admin download cs 1.6v7
 • wallpaper for cs


  Gjitha shka ju dedikohet cs-s
  1 Topics
  1 Posts
  Thu Jan 07, 2010 3:45 pm
  Admin counter strike 1.8
 • Server for cs


  Ketu mund te gjeni shum IP addres nga gjitha anet
  3 Topics
  3 Posts
  Fri Jan 08, 2010 7:10 am
  Admin IP addres for cs ?!
 • Cs cheats


  Gjitha cheat per cs
  10 Topics
  10 Posts
  Fri Jan 08, 2010 7:31 am
  Admin Senses Fail download
 • Install cs 1.6


  Ketu mund te instaloni cs 1.6 free.
  1 Topics
  1 Posts
  Fri Jan 08, 2010 1:16 pm
  Admin download cs 1.6v7
 • Yahoo Messenger


  Programe per Yahoo messenger do ti gjeni ne ket teme
  3 Topics
  3 Posts
  Fri Jan 08, 2010 1:24 pm
  Admin yahoo mesenger per windows vista
 • Skype & Aim


  Te gjitha gjerat reth skype & aim mund ti postoni ketu
  4 Topics
  4 Posts
  Sat Jan 09, 2010 6:41 am
  Admin All Version of Skype
 • Rregullat e Torrent Zone Center


  Lexoni Rregullat e Torrent Zone Center qe te jeni me te qart ne kete tem.
  1 Topics
  1 Posts
  Sat Jan 09, 2010 6:44 am
  Admin Te Gjitha Sitet Torrent
 • Humor


  Humoret nga me te ndryshmet do ti gjeni ne ket tem.
  2 Topics
  13 Posts
  Mon Jan 11, 2010 4:11 am
  Admin Barcoleta me biondinen
 • 1 Topics
  10 Posts
  Sun Jan 10, 2010 9:43 am
  Admin STUPCAT 2010
 • 1 Topics
  3 Posts
  Mon Jan 11, 2010 4:11 am
  Admin Barcoleta me biondinen
 • PHP Script


  Php script te ndryshem mund te gjeni dhe te postoni ne kete teme
  3 Topics
  3 Posts
  Sat Jan 09, 2010 6:49 am
  Admin 14 Nulled Scripts
 • Html & Java script


  Antar html dhe java script do ti postoni ne ket teme
  2 Topics
  3 Posts
  Sat Jan 09, 2010 6:55 am
  Admin Ndryshimet Midis C++ Dhe JAVA
 • Vbulletin


  Ketu mund te gjeni dhe te postoni tuto , plugins , template reth vbulletin
  3 Topics
  6 Posts
  Sat Jan 09, 2010 7:07 am
  Admin Vbulletin prej AL-Capone
 • Template


  Ketu mund te postoni template te script te ndryshem edhe monster template
  5 Topics
  5 Posts
  Sat Jan 09, 2010 8:33 am
  Admin Template Monster 27195
 • Desktop Customize


  Ne ket tem do te gjeni wallpaper,themes,icons,etj
  4 Topics
  4 Posts
  Sat Jan 09, 2010 8:40 am
  Admin Universal Vista Inspirat Brico Pack Ultimate 2 .2.0
 • mIRC


  Te gjitha programet per mirc chat mund ti postoni dhe ti gjeni ktu
  4 Topics
  4 Posts
  Sat Jan 09, 2010 8:52 am
  Admin Shqip mIRC Servera
 • Paltalk


  çdo gje qe ka lidhje per paltalk do ti gjeni dhe do ti postoni ktu.
  3 Topics
  3 Posts
  Sat Jan 09, 2010 11:56 am
  Admin Paltalk Download free
 • Hacking Tools


  Programe me te mira per hack do ti gjeni ne ket forum
  5 Topics
  5 Posts
  Sat Jan 09, 2010 12:06 pm
  Admin Programe per me sulmu weba
 • Linux


  Ketu mund te gjeni dhe te postoni programe te ndryshme rreth Linux.
  6 Topics
  6 Posts
  Sat Jan 09, 2010 12:16 pm
  Admin Qka eshte UNIX-i
 • AIO Aplications


  Ktu ju mund te postoni dhe te gjeni programe aio
  4 Topics
  4 Posts
  Sun Jan 10, 2010 7:29 am
  Admin Antivirus AIO 5 in 1 2009 Most Used Protection 2009 (New)
 • Applications


  Ktu do te postoni dhe do te gjeni programe nga me te fundit
  5 Topics
  5 Posts
  Sun Jan 10, 2010 9:36 am
  Admin Fresh Download
 • Tutorials


  Mesime te vlefshme dhe shum te mira do ti gjeni ne ket forum
  7 Topics
  7 Posts
  Sun Jan 10, 2010 9:53 am
  Admin Ruaj Gjerat ne internet me password
 • Deface Website


  Te gjitha website e hackuara nga ju do ti postoni ktu.
  1 Topics
  1 Posts
  Sun Jan 10, 2010 9:56 am
  Admin Rregullat e Deface Website
 • Exploits


  Expolita te ndryshem mund te postoni ne ket teme
  5 Topics
  5 Posts
  Sun Jan 10, 2010 10:02 am
  Admin vBulletiin All Version
 • Fonts


  Ktu mund te downloadoni dhe te postoni gjithcka reth fonteve
  1 Topics
  1 Posts
  Sun Jan 10, 2010 10:04 am
  Admin >>>>><<<<Fonts >>><<<<
 • Mobile Phones


  Ketu mund te postoni lojra. themes, melodi dhe programe per telefona mobil.
  3 Topics
  3 Posts
  Sun Jan 10, 2010 10:06 am
  Admin X-treme Dirt Bike (Java Game For Mobile)
 • PlayStation Games


  Ketu mund te postoni lojra per playstation (ps)1,2,3 dhe (psp)portabel
  0 Topics
  0 Posts
Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 9 on Sat May 02, 2015 12:02 pm

Registered Users: None


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Moderators ]

Our users have posted a total of 145 messages

We have 3 registered users

The newest registered user is aldorsalmo


 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked