Si ti kthejmë filet e humbura

Go down

Si ti kthejmë filet e humbura

Post  Admin on Sun Jan 10, 2010 9:49 am

Përshëndetje anëtarë të nderuar.
Në këtë tutorial do të ju tregoj,se ti ti ktheni filet të cilat i keni fshirë nga i gjithë kompjuteri (madje edhe Recycle Bin).

Së pari shkarkojmë programin; R-Studio 4.5
Kodi:
http://www1.sharebomb.com/2491187011.html
Password
Kodi:
X-LeNt@Ast-Crew.Info

- Pasi ta kemi shkarkuar,e instalojmë,dhe pastaj pasi ta hapim programin,ne anen e majte te programit
zgjedhim se nga cili part i kompjuterit kemi fshir ato file,qe deshirojme ti kthejme.

Admin
Admin

Posts : 149
Join date : 2010-01-05

View user profile http://al-capone.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum