Qdo Format qe egziston ne Bote

Go down

Qdo Format qe egziston ne Bote

Post  Admin on Sun Jan 10, 2010 9:49 am

Ketu e keni nje webfaqe , ku jane te paraqitura ne menyre tabelare , qdo format qe egziston ne bote , dhe dmth per qka eshte shkrutesa e tyre etj etj ,

SHkoni me linkun :
http://www.ace.net.nz/tech/TechFileFormat.html

Admin
Admin

Posts : 149
Join date : 2010-01-05

View user profile http://al-capone.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum